0

„Bayern“ iškovojo pergalę, o „Bayer“ pralaimėjo autsaideriui

2013.11.02 18:40
„Bayern“ džiaugiasi įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate toliau vyko 11-to turo rungtynės. Jose eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris svečiuose rezultatu 2-1 įveikė „Hoffenheim“ komandą.

Tiesa, „Hoffenheim“ šiame mače pirmieji įmušė įvartį, kuomet po „Bayern“ vartininko Manuelio Neuerio klaidos 34 minutę pasižymėjo Niklasas Sule.

Visgi „Bayern“ rezultatą išlyginti sugebėjo jau po penkių minučių, kuomet Franckas Ribery atliko stiprų baudos smūgį, o kamuolys į „Hoffenheim“ vartus įlėkė po Mario Mandžukičiaus prisilietimo.

Pergalingą įvartį „Bayern“ klubas įmušė 75 minutę, o savo komandos didvyriu tapo puolėjas Thomasas Mulleris. Po šios pergalės „Bayern“ su 29 taškais vėl pakilo į pirmą vietą ir aplenkė vienu tašku mažiau turintį Dortmundo „Borussia“ klubą.

Tuo metu trečioje vietoje su 25 taškais likęs Lėverkuzeno „Bayer“ klubas svečiuose 0-1 pralaimėjo lygos autsaideriui „Braunschweig“ klubui. Pergalingą įvartį įmušė Dominikas Kumbela. Verta paminėti, kad mačo pabaigoje „Bayer“ narys Larsas Benderis gavo raudoną kortelę.

• „Bayer“ ekipa po mačo buvo nusivylusi | AFP/Scanpix nuotr.

„Bayer“ ekipa po mačo buvo nusivylusi | AFP/Scanpix nuotr.

Kituose mačuose pergales iškovojo „Monchengladbach“, Gelzenkircheno „Schalke“ ir „Freiburg“ ekipos. „Freiburg“ šventė pergalę rezultatu 3-0, o kitos dvi komandos rezultatais 2-0.