Naujienos

Dėl DNB LKF taurės varžysis šešios mėgėjų komandos

LKF 2013-10-15 13:32
Dėl DNB LKF taurės varžysis šešios mėgėjų komandos
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Lietuvos krepšinio federacijos biure Kaune šiandien ištraukti 2013–2014 metų DNB LKF taurės turnyro pirmųjų dviejų etapų burtai.

Jie lėmė, kad pirmajame etape susitiks „Telšiai“ (RKL) ir Kauno SRC (Kauno krepšinio lyga), Vilniaus „Oro navigacija“ (Sostinės krepšinio lyga) ir Kauno „Sabonio KC“ (Regionų krepšinio lyga), Vilniaus „Tegra“ (Vilniaus krepšinio lyga) ir Šiaulių „Blogiečiai“ (Šiaulių krepšinio lyga), LCC Tarptautinis universitetas (Švyturio Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga) ir Klaipėdos „Gobana-Lemminkainen“ (Švyturio Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga).

TAIP PAT SKAITYKITE:
M.Balčiūnui suteiktas Vusterio universiteto garbės profesoriaus vardas

Pirmajame etape bus žaidžiamos vienerios rungtynės pirmosiomis parašytų komandų aikštėse.

Taip pat buvo ištraukti ir DNB LKF taurės turnyro antrojo etapo burtai. Jie lėmė tokias poras:

„Telšiai“ (RKL) – Kauno SRC/Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“
„Tauragė“ (RKL) – Vilniaus „Oro navigacija“/Kauno „Sabonio KC“
Vilniaus „Tegra“/Šiaulių „Blogiečiai“ - Jonavos „Petrochema“ (NKL)
LCC Tarptautinis universitetas/Klaipėdos „Gobana-Lemminkainen“ - Kauno „Žalgiris-2“ (NKL)

Antrajame etape taip pat bus žaidžiamos vienerios rungtynės.

Kitų etapų sistema

III etapas (vienerios rungtynės)
C1 Panevėžio „Lietkabelis“ – „Telšiai“/Kauno SRC/Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“
C2 Kauno raj. „LSU-Atletas“ – „Tauragė“/Vilniaus „Oro navigacija“/Kauno „Sabonio KC“
C3 Alytaus „Dzūkija“ – Vilniaus „Tegra“/Šiaulių „Blogiečiai“/Jonavos „Petrochema“
C4 „Mažeikiai“ – LCC Tarptautinis universitetas/Klaipėdos „Gobana-Lemminkainen“/Kauno „Žalgiris-2“

IV etapas (dvejos rungtynės)
D1 Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – C4
D2 „Šiauliai“ – C3
D3 Utenos „Juventus“  – C2
D4 Kėdainių „Nevėžis“ – C1

V etapas
E1 D1 – D4
E2 D2 – D3

VI etapas
F1 Prienų „TonyBet“ – E1
F2 Klaipėdos „Neptūnas“ – E2

Šeštojo etapo laimėtojai pateks į finalo ketverto turnyrą.

Dienos populiariausias
B.Jenningsas: „K.Bryantas – geriausias visų laikų krepšininkas“ (3 VIDEO)
Komentarai
Komentuoti
Turnyrinės lentelės
A grupė
V. Komandos Prg. Prl. Skirt.
1 Ispanija 0 0 0
2 Serbija 0 0 0
3 Prancūzija 0 0 0
4 Brazilija 0 0 0
5 Egiptas 0 0 0
6 Iranas 0 0 0
B grupė
V. Komandos Prg. Prl. Skirt.
1 Filipinai 0 0 0
2 Senegalas 0 0 0
3 Puerto Rikas 0 0 0
4 Argentina 0 0 0
5 Graikija 0 0 0
6 Kroatija 0 0 0
C grupė
V. Komandos Prg. Prl. Skirt.
1 Dominikos Respublika 0 0 0
2 Turkija 0 0 0
3 JAV 0 0 0
4 Suomija 0 0 0
5 Naujoji Zelandija 0 0 0
6 Ukraina 0 0 0
D grupė
V. Komandos Prg. Prl. Skirt.
1 Lietuva 0 0 0
2 Angola 0 0 0
3 Pietų Korėja 0 0 0
4 Slovėnija 0 0 0
5 Meksika 0 0 0
6 Australija 0 0 0
Informacija
Tvarkaraščiai
2014-08-21
Draugiškos rungtynės
  • Brazilija - Lietuva 18:15
  • Slovėnija - Iranas 21:00
  • Serbija - Naujoji Zelandija 21:30
Europos U16 vaikinų čempionatas
  • Lietuva - Serbija 20:15
Informacija
Rezultatai
Eurobasket 2015 atranka
Eurobasket 2015 atranka
2014-08-20
Juodkalnija
65
Izraelis
80
Didžioji Britanija
69
Islandija
71
Belgija
63
Makedonija
60
Olandija
66
Bulgarija
57
Vokietija
76
Lenkija
88
Liuksemburgas
71
Austrija
80
Danija
66
Baltarusija
73
Latvija
79
Švedija
76
Rumunija
90
Slovakija
86
Čekija
86
Gruzija
67
Vengrija
65
Portugalija
52
Rusija
101
Šveicarija
56
Draugiškos rungtynės
2014-08-20
Ispanija
82
Kroatija
64
Graikija
70
Turkija
56
Europos U16 vaikinų čempionatas
Europos U16 vaikinų čempionatas
2014-08-20
Turkija
76
Lietuva
68