Naujienos

Dėl DNB LKF taurės varžysis šešios mėgėjų komandos

LKF 2013-10-15 13:32
Dėl DNB LKF taurės varžysis šešios mėgėjų komandos
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Lietuvos krepšinio federacijos biure Kaune šiandien ištraukti 2013–2014 metų DNB LKF taurės turnyro pirmųjų dviejų etapų burtai.

Jie lėmė, kad pirmajame etape susitiks „Telšiai“ (RKL) ir Kauno SRC (Kauno krepšinio lyga), Vilniaus „Oro navigacija“ (Sostinės krepšinio lyga) ir Kauno „Sabonio KC“ (Regionų krepšinio lyga), Vilniaus „Tegra“ (Vilniaus krepšinio lyga) ir Šiaulių „Blogiečiai“ (Šiaulių krepšinio lyga), LCC Tarptautinis universitetas (Švyturio Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga) ir Klaipėdos „Gobana-Lemminkainen“ (Švyturio Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga).

TAIP PAT SKAITYKITE:
M.Balčiūnui suteiktas Vusterio universiteto garbės profesoriaus vardas

Pirmajame etape bus žaidžiamos vienerios rungtynės pirmosiomis parašytų komandų aikštėse.

Taip pat buvo ištraukti ir DNB LKF taurės turnyro antrojo etapo burtai. Jie lėmė tokias poras:

„Telšiai“ (RKL) – Kauno SRC/Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“
„Tauragė“ (RKL) – Vilniaus „Oro navigacija“/Kauno „Sabonio KC“
Vilniaus „Tegra“/Šiaulių „Blogiečiai“ - Jonavos „Petrochema“ (NKL)
LCC Tarptautinis universitetas/Klaipėdos „Gobana-Lemminkainen“ - Kauno „Žalgiris-2“ (NKL)

Antrajame etape taip pat bus žaidžiamos vienerios rungtynės.

Kitų etapų sistema

III etapas (vienerios rungtynės)
C1 Panevėžio „Lietkabelis“ – „Telšiai“/Kauno SRC/Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“
C2 Kauno raj. „LSU-Atletas“ – „Tauragė“/Vilniaus „Oro navigacija“/Kauno „Sabonio KC“
C3 Alytaus „Dzūkija“ – Vilniaus „Tegra“/Šiaulių „Blogiečiai“/Jonavos „Petrochema“
C4 „Mažeikiai“ – LCC Tarptautinis universitetas/Klaipėdos „Gobana-Lemminkainen“/Kauno „Žalgiris-2“

IV etapas (dvejos rungtynės)
D1 Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – C4
D2 „Šiauliai“ – C3
D3 Utenos „Juventus“  – C2
D4 Kėdainių „Nevėžis“ – C1

V etapas
E1 D1 – D4
E2 D2 – D3

VI etapas
F1 Prienų „TonyBet“ – E1
F2 Klaipėdos „Neptūnas“ – E2

Šeštojo etapo laimėtojai pateks į finalo ketverto turnyrą.

Dienos populiariausias
Netaiklus M.Shakuro baudos metimas ir D.Zavacko klaida paskandino „Neptūną“ (VIDEO)
Komentarai
Komentuoti
Turnyrinės lentelės
A grupė
V. Komandos Prg. Prl. Skirt.
1 Real Madrid 3 0 39
2 Žalgiris 2 1 28
3 Anadolu Efes 2 1 10
4 Unics Kazan 1 2 16
5 Nizhny Novgorod 1 2 -61
6 Sassari 0 3 -32
B grupė
V. Komandos Prg. Prl. Skirt.
1 CSKA Moscow 3 0 39
2 Unicaja 3 0 24
3 Maccabi Tel Aviv 2 1 12
4 Limoges 1 2 -11
5 Cedevita Zagreb 0 3 -30
6 Alba Berlin 0 3 -34
C grupė
V. Komandos Prg. Prl. Skirt.
1 FC Barcelona 3 0 36
2 Panathinaikos 2 1 19
3 Fenerbahce Ulker 2 1 0
4 Bayern 1 2 -3
5 Emporio Armani 1 2 -11
6 Turow 0 3 -41
D grupė
V. Komandos Prg. Prl. Skirt.
1 Olympiacos 3 0 13
2 Crvena Zvezda 2 1 19
3 Laboral Kutxa 2 1 14
4 Galatasaray 1 2 -2
5 Neptūnas 1 2 -21
6 Valencia Basket 0 3 -23
Informacija
Tvarkaraščiai
2014-11-01
LKL
  • Lietuvos rytas - Mažeikiai 17:00
Turkija: TBL
  • Eskisehir - Istanbul BSB 17:00
  • Usak Sportif - Darussafaka 17:00
Vokietija: BBL
  • Mitteldeutscher - Brose Baskets 19:30
Italija: Lega A
  • Reggiana - Pesaro 21:30
2014-11-02
NBA
  • Charlotte Hornets - Memphis Grizzlies 01:00
  • New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks 01:00
  • Orlando Magic - Toronto Raptors 01:00
  • Philadelphia 76ers - Miami Heat 01:00
  • Washington Wizards - Milwaukee Bucks 01:00
  • Atlanta Hawks - Indiana Pacers 01:30
  • Detroit Pistons - Brooklyn Nets 01:30
  • Houston Rockets - Boston Celtics 02:00
  • Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls 02:00
  • Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 02:00
  • Utah Jazz - Phoenix Suns 03:00
  • Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 04:30
  • Los Angeles Clippers - Sacramento Kings 22:30
VTB
  • Khimki - Zenit 12:00
  • CEZ Nymburk - Unics Kazan 17:00
Ispanija: Endesa
  • Unicaja - Lagun Aro 13:15
  • Real Madrid - Valencia Basket 13:45
  • Laboral Kutxa - Manresa 19:00
Ukraina
  • Dnipro - Kiev 14:00
  • Dnipro-Azot - Budivelnyk 18:00
LKL
  • Lietkabelis - Pieno žvaigždės 16:00
  • Žalgiris - Neptūnas 16:15
  • Dzūkija - Prienai 19:00
Latvija: LBL
  • Liepajas Triobet - Saldus 17:00
  • Barons Riga - Jekabpils 18:30
Vokietija: BBL
  • Bonn Telekom - Bayreuth 18:00
Lenkija: TBL
  • Polpharma Starogard - Anwil 18:00
  • Szczecin - Trefl Sopot 19:00
Italija: Lega A
  • Venezia - Varese 20:00
Informacija
Rezultatai
NBA
NBA
2014-11-01
Los Angeles Lakers
111
Los Angeles Clippers
118
Sacramento Kings
103
Portland Trail Blazers
94
Phoenix Suns
94
San Antonio Spurs
89
Milwaukee Bucks
93
Philadelphia 76ers
81
Chicago Bulls
108
Cleveland Cavaliers
114
Indiana Pacers
89
Memphis Grizzlies
97
Eurolyga
Eurolyga
2014-10-31
Unicaja
75
Limoges
69
FC Barcelona
86
Turow
67
Laboral Kutxa
91
Galatasaray
90
Bayern
74
Emporio Armani
81
Cedevita Zagreb
72
CSKA Moscow
76
Neptūnas
81
Olympiacos
85
Čekija: Mattoni NBL
Čekija: Mattoni NBL
2014-10-31
Jindrichuv Hradec
88
CEZ Nymburk
105
Ukraina
Ukraina
2014-10-31
Dnipro
70
Budivelnyk
72
Estija
Estija
2014-10-31
Tallinn Kalev
54
Tartu Rock
85
LKL
LKL
2014-10-31
Nevėžis
62
Šiauliai
87
VTB
VTB
2014-10-31
Enisey
74
Lokomotiv Kuban
95
NBA
NBA
2014-10-31
Los Angeles Clippers
93
Oklahoma City Thunder
90
Dallas Mavericks
120
Utah Jazz
102
Minnesota Timberwolves
97
Detroit Pistons
91
Cleveland Cavaliers
90
New York Knicks
95
Orlando Magic
98
Washington Wizards
105