Trakuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi čempionato prizininkai)
Anelė Šakalytė | Asmeninio archyvo nuotr.
Savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame įspūdingą medalių kraitį iškovojo Anelė Šakalytė.
Jaunimo grupės varžybose dalyvavusi baidarininkė A.Šakalytė iškovojo penkis aukso ir vieną bronzos medalius. Ji triumfavo vienviečių baidarių 500 m ir 1000 m rungtyse bei dviviečių baidarių 200 m, 500 m ir 1000 m disciplinose (su Elena Memliukaite).
A.Šakalytė buvo nugalėta tik vienviečių baidarių 200 m sprinte, kuriame ji tenkinosi trečia vieta, o čempione tapo Dovilė Sudeikytė.
Visi čempionato prizininkai:
Jaunimas:
Vaikinai:
Vienvietė baidarė, 1000 m:
1. Mindaugas Maldonis 4:02.504 min.
2. Viktoras Čaplinskij 4:16.222
3. Gytis Vasilenko 4:30.683
Vienvietė kanoja, 1000 m:
1. Jevgenijus Kuračionokas 4:43.779
2. Viktoras Medvedickis 4:54.123
3. Ignas Čepulis 5:03.294
Dvivietė baidarė, 1000 m:
1. Elvis Sutkus ir Simonas Maldonis 3:42.863
2. M.Maldonis ir Andrius Jokubaitis 3:48.943
3. Tomas Vauras ir Jaroslavas Čaplinskij 3:58.706
Dvivietė kanoja, 1000 m:
1. J.Kuračionokas ir Henrikas Žustautas 4:13.933
2. Osvaldas Murza ir Mantas Povilaitis 4:20.310
3. Tomas Turauskas ir I.Čepulis 4:42.913
Vienvietė baidarė, 500 m:
1. M.Maldonis 1:48.530
2. V.Čaplinskij 1:50.372
3. Tautvydas Petrusevičius 1:55.028
Vienvietė kanoja, 500 m:
1. O.Murza 2:04.631
2. V.Medvedickis 2:18.650
3. T.Turauskas 2:19.100
Dvivietė baidarė, 500 m:
1. T.Vauras ir J.Čaplinskij 1:46.603
2. Benediktas Pauliukas ir Mantas Bačėnas 1:47.865
3. T.Petrusevičius ir Andrius Rumbutis 1:50.128
Vienvietė baidarė, 200 m:
1. E.Sutkus 39.030
2. S.Maldonis 39.340
3. V.Čaplinskij 39.690
Vienvietė kanoja, 200 m:
1. H.Žustautas 42.566
2. Artūras Giliasevičius 43.598
3. O.Murza 45.932
Dvivietė baidarė, 200 m:
1. E.Sutkus ir S.Maldonis 34.765
2. Karolis Balsys ir V.Čaplinskij 36.487
3. T.Petrusevičius ir A.Rumbutis 42.957
Dvivietė kanoja, 200 m:
1. J.Kuračionokas ir H.Žustautas 43.299
2. O.Murza ir M.Povilaitis 46.813
3. T.Turauskas ir I.Čepulis 49.198
Merginos:
Vienvietė baidarė, 1000 m:
1. Anelė Šakalytė 4:56.230
2. Elena Memliukaitė 5:03.876
3. Dovilė Sudeikytė 5:16.724
Dvivetė baidarė, 1000 m:
1. E.Memliukaitė ir A.Šakalytė 4:22.994
2. Reda Povilauskaitė ir D.Sudeikytė 4:29.563
3. Ingrida Zubytė ir Reda Rancaitė 4:56.562
Vienvietė baidarė, 500 m:
1. A.Šakalytė 2:14.628
2. D.Sudeikytė 2:16.150
3. E.Memliukaitė 2:18.423
Dvivietė baidarė, 500 m:
1. E.Memliukaitė ir A.Šakalytė 1:59.251
2. R.Povilauskaitė ir D.Sudeikytė 2:02.294
3. Ingrida Baužaitė ir Violeta Zainulina 2:16.945
Vienvietė baidarė, 200 m:
1. D.Sudeikytė 49.724
2. E.Memliukaitė 50.115
3. A.Šakalytė 50.425
Dvivietė baidarė, 200 m:
1. E.Memliukaitė ir A.Šakalytė 43.816
2. R.Povilauskaitė ir D.Sudeikytė 45.388
3. V.Zainulina ir I.Baužaitė 51.978
Jauniai:
Vaikinai:
Vienvietė baidarė, 1000 m:
1. Jokūbas Malakauskas 4:20.975
2. Tomas Baltakis 4:27.124
3. Lukas Radivanovskis 4:28.987
Vienvietė kanoja, 1000 m:
1. Dominykas Murza 5:06.019
2. Mindaugas Talačka 5:08.442
3. Mantas Antanaitis 5:09.623
Dvivietė baidarė, 1000 m:
1. Mantas Tirilis ir Donatas Žaldokas 3:56.942
2. T.Baltakis ir L.Radivanovskis 4:00.166
3. Lukas Smailys ir Linas Tomašauskas 4:12.825
Dvivietė kanoja, 1000 m:
1. Andrius Jančiukovičius ir Gintautas Juršėnas 4:32.221
2. Povilas Domeika ir Lukas Janušaitis 4:38.831
3. Povilas Dambrauskas ir Rytis Romeika 4:42.195
Keturvietė baidarė, 1000 m:
1. M.Tirilis, D.Žaldokas, Gytis Macevičius, Rokas Puzonas 3:29.232
2. Edgaras Baranauskas, Jegoras Klimentjevas, Aleksandras Stešenkovas, Edgaras Svirbutovičius 3:32.787
3. Benas Sapatka, Lukas Šiurskas, J.Malakauskas, L.Radivanovskis 3:36.942
Keturvietė kanoja, 1000 m:
1. Ilja Davidovskij, A.Jančiukovičius, G.Juršėnas, M.Talačka 4:08.826
2. P.Dambrauskas, P.Domeika, L.Janušaitis, R.Romeika 4:15.876
3. Edgaras Dubeikaitis, D.Murza, M.Antanaitis, Vytautas Saulius 4:45.409
Vienvietė baidarė, 500 m:
1. G.Macevičius 1:53.306
2. J.Malakauskas 1:57.551
3. Tomas Žemgulys 2:00.375
Vienvietė kanoja, 500 m:
1. Vadimas Korobovas 2:07.608
2. D.Murza 2:12.636
3. A.Jančiukovičius 2:14.199
Dvivietė baidarė, 500 m:
1. G.Macevičius ir R.Puzonas 1:41.277
2. M.Tirilis ir D.Žaldokas 1:44.412
3. J.Klimentjevas ir E.Svirbutovičius 1:45.233
Dvivietė kanoja, 500 m:
1. A.Jančiukovičius ir G.Juršėnas 2:02.541
2. M.Antanaitis ir V.Saulius 2:05.416
3. E.Dubeikaitis ir Mindaugas Striška 2:22.070
Vienvietė baidarė, 200 m:
1. R.Puzonas 39.934
2. Artūras Seja 40.263
3. G.Macevičius 40.994
Dvivietė baidarė, 200 m:
1. G.Macevičius ir R.Puzonas 36.092
2. M.Tirilis ir D.Žaldokas 37.925
3. J.Klimentjevas ir E.Svirbutovičius 39.010
Vienvietė kanoja, 200 m:
1. V.Korobovas 45.210
2. Žygimantas Jusys 47.140
3. G.Juršėnas 50.370
Dvivietė kanoja, 200 m:
1. A.Jančiukovičius ir G.Juršėnas 45.000
2. V.Saulius ir M.Antanaitis 46.221
3. P.Domeika ir L.Janušaitis 46.401
Keturvietė baidarė, 200 m:
1. M.Tirilis, D.Žaldokas, G.Macevičius, R.Puzonas 34.230
2. E.Baranauskas, J.Klimentjevas, A.Stešenkovas, E.Svirbutovičius 37.042
3. B.Sapatka, L.Šiurskas, J.Malakauskas, L.Radivanovskis 37.633
Keturvietė kanoja, 200 m:
1. I.Davidovskij, A.Jančiukovičius, G.Juršėnas, M.Talačka 42.777
2. P.Dambrauskas, P.Domeika, L.Janušaitis, R.Romeika 43.147
3. D.Murza, E.Dubeikaitis, V.Saulius, M.Antanaitis 50.418
Merginos:
Vienvietė baidarė, 1000 m:
1. Ieva Juškaitė 5:04.717
2. Simona Steikūnaitė 5:06.723
3. Lada Čechova 5:10.451
Dvivietė baidarė, 1000 m:
1. Aušrinė Alasauskaitė ir Karolina Jankutė 4:39.288
2. S.Steikūnaitė ir Gabija Šeškutė 4:57.072
3. L.Čechova ir Šarūnė Uzdraitė 4:57.893
Vienvietė baidarė, 500 m:
1. I.Juškaitė 2:14.676
2. Lauryna Šmitaitė 2:18.492
3. K.Jankutė 2:26.774
Dvivietė baidarė, 500 m:
1. L.Šmitaitė ir I.Juškaitė 2:03.610
2. Beatričė Brusokaitė ir Lauryna Paulauskaitė 2:09.368
3. A.Alasauskaitė ir K.Jankutė 2:10.690
Keturvietė baidarė, 500 m:
1. B.Brusokaitė, L.Paulauskaitė, A.Alasauskaitė, K.Jankutė 1:58.300
2. S.Steikūnaitė, G.Šeškutė, L.Čechova, Š.Uzdraitė 2:01.533
3. Žymantė Prakopavičiūtė, Aistė Padimanskaitė, Marina Ovčinikova, Viktorija Petravičiūtė 2:18.068
Vienvietė baidarė, 500 m:
1. L.Šmitaitė 52.757
2. I.Juškaitė 54.029
3. S.Steikūnaitė 59.248
Dvivietė baidarė, 200 m:
1. B.Brusokaitė ir L.Paulauskaitė 50.676
2. A.Alasauskaitė ir K.Jankutė 51.798
3. L.Čechova ir Š.Uzdraitė 52.748
Keturvietė baidarė, 200 m:
1. B.Brusokaitė, L.Paulauskaitė, A.Alasauskaitė, K.Jankutė 44.600
2. L.Čechova, Š.Uzdraitė, M.Ovčinikova, Samanta Pračkina 47.224
3. S.Steikūnaitė, G.Šeškutė, Beatričė Žukaitė, Gustė Surdokaitė 49.497
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.